Brzes handel w Oferteo.pl

Skup Aut Poznań i okolice
Złomowanie 24h

Skup aut za gotówkę

 

Chcesz szybko i łatwo sprzedać samochód, a brakuje Ci czasu, by zająć się jego przygotowaniem do sprzedaży? SKUP AUT POZNAŃ zajmuje się od niemal dwudziestu lat skupem aut za gotówkę. Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław, ale nie zapominamy o innych miastach Polski. Dla nas każde auto jest interesujące, bez względu na rocznik, stan techniczny czy pochodzenie. Kupujemy zarówno od osób prywatnych jak i firm.

Skup aut za gotówkę Pieniądze do ręki

 

 

Zadzwoń do nas lub wyślij e-maila, podając podstawowe parametry auta, które chcesz sprzedać (markę, model, rocznik, pojemność silnika, przebieg, wyposażenie), a w ciągu godziny umówimy się z Tobą na oględziny auta, bo tylko tak można ocenić, ile jest ono warte.

 

tel: +48601818917 tel: +48 518 027 635 www.altoria-auto.pl

 

 

Nasi rzeczoznawcy po oględzinach przedstawią Ci wycenę. Jeśli będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami, to po podpisaniu umowy w ciągu 1 minuty otrzymasz gotówkę do ręki. Zapewniamy własny transport.

 

Skup aut za gotówkę Satysfakcja gwarantowana

 

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez lata pracy w tej branży, po tysiącach transakcji, w których uczestniczyliśmy, możemy Ci zagwarantować, że będziesz zadowolony zarówno z ceny, jaką otrzymasz za swoje auto, jak i całego przebiegu sprzedaży. Pomożemy Ci też w formalnościach związanych z wyrejestrowaniem auta oraz odzyskaniem opłaconej składki ubezpieczeniowej.

 

 

Skup aut za gotówkę

 

Telefon: +48601818917

Skup Pojazdów 24h
12 marca 2019

www.skup-autpoznan.pl     Złomowanie- Kasacja-Skup Aut     Pomoc Drogowa        

Serwis Samochodowy   Mobilny Warsztat  Mechanika Elektryka Samochodowa  Stacja Obsługi Samochodów 

Tel:+48601818917         Poznań ul.Poleska 2 60-602 Poznań

Tel: 518-027-635             Poznań ul.Sw Wawrzynca 39 60-677 Poznań

                                            Zgłoszenia Przyjmujemy 24h na dobę